Читайте також:


Як доглядати за новими сортами і гібридами ірисів
Садова мода теж мінлива, і любителі модних рослин часто змінюють асортимент квітів у своєму саду. Інший раз роблять це без урахування кліматичний умов або пристосованості того чи іншого рослини до наших грунтам і іншим аспектам, що впливає на ріст рослин. Але є рослини, які завжди залишаються бажаними для розуміють у красі, і вони не підвладні моді.

Братки
Квітень золотими променями обласканий.З галявини пливе аромат.Братки з були і казкиНа світ здивовано дивляться. Жила в селі дівчинка Анюта з добрим серцем і довірливими і променистими очима. Кожному слову вірила, будь-якому вчинку знаходила виправдання. Але, на біду свою, зустріла підступного звабника, який клятвеними запевненнями розбудив в дівчині перше почуття. Всім серцем, всією життям своєї потягнулася Анюта до юнака, а той злякався, заспішив в дорогу по невідкладних справах, обіцяючи неодмінно повернутися до своєї обраниці.

Клематіс тангутський
Широка популярність клематисів в останні роки. І вибір їх великий. Не всі вони відрізняються невибагливістю. Але любителі цих квітів готові доглядати за своїми улюбленцями цілий рік. Але таке можуть дозволити собі люди, у яких багато вільного часу. А чи є такий клематіс, який не вимагає витрати сил і часу, а буде виглядати відмінно на присадибній ділянці, біля заміського будинку або просто на дачі?

Посів айстр на земельній ділянці - де і коли
Як відомо, айстри діляться на багаторічні та однорічні. У нашій статті ми розглянемо особливості посіву Callistephyc - айстри однорічної або, як її часто називають, айстри китайської.

Грудень у квітнику
1. У безсніжну зиму високо окучьте грунтом, перегноєм або укрийте листям, ялиновим гіллям молоді посадки багаторічників, клематиси, троянди, верес, лаванду. 2. Струшуйте надлишки снігу з дерев і чагарників сланкої, розкидистою або плакучої форми і особливо з хвойних: тиса, ялівцю козацького та ін При необхідності зв'яжіть гілки і поставте підпори.


   2013